Jan Gunnar Østerhus   Daglig leder  +47 402 36 140   josterhus@setpro.no   Arbeidssted: Evje

Jan Gunnar Østerhus

Daglig leder

+47 402 36 140

josterhus@setpro.no

Arbeidssted: Evje

Kurt Høyland   Avdelingsleder Valle  +47 476 83 605   kurt@setpro.no   Arbeidssted: Valle

Kurt Høyland

Avdelingsleder Valle

+47 476 83 605

kurt@setpro.no

Arbeidssted: Valle

Benedicte Eidsaa   Jobbveileder Oppfølging, Avklaring og AFT  +47 480 69 696   benedicte@setpro.no   Arbeidssted: Valle

Benedicte Eidsaa

Jobbveileder Oppfølging, Avklaring og AFT

+47 480 69 696

benedicte@setpro.no

Arbeidssted: Valle

Geir Egil Gunnarson Dyrland   Arbeidsleder vaskeri  +47 915 73 714   ged@setpro.no   Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Geir Egil Gunnarson Dyrland

Arbeidsleder vaskeri

+47 915 73 714

ged@setpro.no

Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Torhild Sangesland   Avdelingsleder vaskeri  + 47 412 41 630   sangesland@setpro.no   Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Torhild Sangesland

Avdelingsleder vaskeri

+ 47 412 41 630

sangesland@setpro.no

Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Harald Jacobsen   Produksjonssjef  +47 906 30 609   hajac@setpro.no   Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Harald Jacobsen

Produksjonssjef

+47 906 30 609

hajac@setpro.no

Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Leif Thorkel Sollie   Arbeidsleder industriell treproduksjon  +.47 488 51 881   leif.t@setpro.no   Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Leif Thorkel Sollie

Arbeidsleder industriell treproduksjon

+.47 488 51 881

leif.t@setpro.no

Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Torkjell Nordstrand   Arbeidsleder avd. Canada  +47 476 11 713   torkjell@setpro.no   Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Torkjell Nordstrand

Arbeidsleder avd. Canada

+47 476 11 713

torkjell@setpro.no

Arbeidssted: Evje, Malmvegen

Nils Gjermund Østerhus   Fagansvarlig, jobbveileder Oppfølging ,  Avklaring og AFT  +47 909 85 550   nils@setpro.no   Arbeidssted: Evje sentrum

Nils Gjermund Østerhus

Fagansvarlig, jobbveileder Oppfølging, Avklaring og AFT

+47 909 85 550

nils@setpro.no

Arbeidssted: Evje sentrum

Gry Fossan   Jobbveileder (I permisjon)  +47 459 53 233   gry@setpro.no   Arbeidssted: Evje sentrum

Gry Fossan

Jobbveileder (I permisjon)

+47 459 53 233

gry@setpro.no

Arbeidssted: Evje sentrum

April Ann Reigstad   Jobbveileder Oppfølging og Avklaring  +47 469 75 180   april@setpro.no   Arbeidssted: Evje sentrum

April Ann Reigstad

Jobbveileder Oppfølging og Avklaring

+47 469 75 180

april@setpro.no

Arbeidssted: Evje sentrum

Charlotte Wehus Amundsen   Jobbveileder Oppfølging  +47 948 80 301   charlotte@setpro.no   Arbeidssted: Evje sentrum

Charlotte Wehus Amundsen

Jobbveileder Oppfølging

+47 948 80 301

charlotte@setpro.no

Arbeidssted: Evje sentrum

Nazir Soltani   Butikkmedarbeider  +47 912 69 290  Arbeidssted: UNIK

Nazir Soltani

Butikkmedarbeider

+47 912 69 290

Arbeidssted: UNIK

Khin Me Zi Boi   Renholder  +47 902 48 887  Arbeidssted: Evje

Khin Me Zi Boi

Renholder

+47 902 48 887

Arbeidssted: Evje

Gunn Helene Neset   Jobbveileder AFT  +47 957 04 021   gunn@setpro.no   Arbeidssted: Evje sentrum

Gunn Helene Neset

Jobbveileder AFT

+47 957 04 021

gunn@setpro.no

Arbeidssted: Evje sentrum

Åshild Bryggeså   Arbeidsleder, Valle   +47 468 15 092  aashild@setpro.no  Arbeidssted: Valle

Åshild Bryggeså

Arbeidsleder, Valle

+47 468 15 092

aashild@setpro.no

Arbeidssted: Valle

Emma Kristine Leesland   Veileder, VTA  +47 957 00 974   emma@setpro.no   Arbeidssted: Evje

Emma Kristine Leesland

Veileder, VTA

+47 957 00 974

emma@setpro.no

Arbeidssted: Evje

Vegard Nicolaysen   Veileder Aktiv  +47 468 27 094   vegard@setpro.no   Arbeidssted: Evje sentrum

Vegard Nicolaysen

Veileder Aktiv

+47 468 27 094

vegard@setpro.no

Arbeidssted: Evje sentrum

Monica Breive   Butikkmedarbeider  + 47 908 06 061    Arbeidssted: UNIK

Monica Breive

Butikkmedarbeider

+ 47 908 06 061

Arbeidssted: UNIK

Hege Vennesland Skeie   Veileder, Oppfølging og AFT  +47 900 38 134   hege@setpro.no   Arbeidssted: Evje sentrum

Hege Vennesland Skeie

Veileder, Oppfølging og AFT

+47 900 38 134

hege@setpro.no

Arbeidssted: Evje sentrum